Rozliczenie kierowcy busa do 3.5 tony

Pojazdy o DMC do 3,5 tony – zwane popularnie busami poruszają się po świecie realizując ogromną ilość zleceń transportowych, których transport ciężki często nie jest w stanie podjąć . Wielu kierowców i przedsiębiorców nie jest jednak świadomych, że czas pracy kierowców zatrudnionych w transporcie lekkim, choć ich pojazdy nie posiadają tachografów, podlega wielu regulacjom, do których należy się stosować.

Kompleksowa usługa rozliczenia czasu pracy, płac minimalnych oraz delegacji krajowych i zagranicznych kierowców busów do 3.5 tony

Nasza firma już od dawna zajmuje się profesjonalnymi rozliczeniami czasu pracy kierowców pojazdów do 3,5 tony i mamy w tej kwestii duże doświadczenie.

Największe zainteresowanie rozliczeniami busów pojawiło się wraz z procesem wprowadzania przez kolejne państwa europejskie obowiązku wypłacania płacy minimalnej. Począwszy od MiLoGu wprowadzonego przez Niemców w styczniu 2015 roku, poprzez francuską ustawę Loi Macron, kabotaże we Włoszech, Austrię, Holandię.

W swojej ofercie mamy usługę kompleksowego rozliczenia czasu pracy, płac minimalnych oraz delegacji krajowych i zagranicznych kierowców busów. Gwarantujemy rzetelne i terminowe rozliczenia oraz szeroki zakres pomocy w wypełnianiu zgłoszeń i innych dokumentów związanych z płacą minimalną.

Wszystkich przedsiębiorców związanych z transportem lekkim zapraszamy do współpracy !

Sporządzimy rozliczenia : ewidencji czasu pracy, delegacji, płacy minimalnej w Niemczech, Francji, Włoszech, Austrii, Holandii – swoją ofertę sukcesywnie będziemy poszerzać o kolejne kraje, które wprowadzą regulacje w tym zakresie.

Pomożemy w rozliczeniu czasu pracy i jazdy kierowców busów do 3,5 tony

Skorzystaj z naszych usług a na pewno się nie zawiedziesz!