Kalibracja tachografów cyfrowych

W naszej firmie Tacho Kontrol prowadzimy profesjonalną kalibrację tachografów cyfrowych, a także zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wykorzystania tachografów w firmie transportowej – gdy potrzebna jest pomoc, nasi specjaliści są zawsze do dyspozycji i przeprowadzą odpowiednie czynności i doradzą najlepsze rozwiązania. Należy pamiętać o tym, że kalibracja tachografów powinna być przeprowadzona przy odbiorze pojazdu, w terminie maksymalnie do 14 dni od momentu rejestracji. Powinna być ona wykonana przez warsztat dysponujący odpowiednimi uprawnieniami oraz kartą warsztatową.

Zbliża się termin kalibracji tachografu? Zapraszamy do skorzystania z usług wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców TACHO-KONTROL w zakresie kalibracji tachografów. U nas w krótkim czasie skalibrujesz swój tachograf. Należy pamiętać, że za brak kalibracji grożą wysokie kary w związku z czym nie warto zwlekać z wizytą w jednym z naszych serwisów:
- kalibracja WŁOSZCZOWA, ul. Młynarska 41
- kalibracja RADOMSKO, ul. Świętej Rozalii 19
Świadczymy usługi kalibracji tachografów w bardzo atrakcyjnych cenach. Kalibracja tachografów Włoszczowa i Radomsko:

I GENERACJA II GENERACJA
STONERIDGESTONERIDGE SE 5000 CONNEKT SMART
200 zł netto 400 zł netto
SIEMENSCONTINENTAL VDO DTCO SMART 4.0
250 zł netto 450 zł netto

Przebieg kalibracji tachografu

Kalibracja jest czynnością, która ma na celu sprawdzenie, czy urządzenie pracuje prawidłowo, także włącza ona dostosowanie tachografu do danego pojazdu – wówczas rejestracja wszystkich danych dotyczących jazdy będzie mogła mieścić się w granicach dopuszczalnych błędów, które zawarte są w przepisach. Podczas kalibracji tachografu do pamięci urządzenia dodaje się również dane dotyczące numeru rejestracyjnego pojazdu, w którym jest on zamontowany. Po kalibracji w kabinie pojazdu, na słupku ramy drzwiowej montuje się tabliczkę pomiarową, na której znajdują się zaprogramowane wcześniej parametry tachografu, a także dane takie jak: nazwa firmy, rozmiar używanych przez pojazd opon, nazwą firmy przeprowadzającej usługę.

Kalibracja tachografów cyfrowych

Kalibracja tachografów w Tacho Kontrol

W naszej firmę kalibracja i obsługa tachografu cyfrowego przeprowadzona będzie przez osoby posiadające w tym zakresie odpowiednie uprawnienia oraz szeroką wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu masz pewność, że czynność ta będzie wykonana zgodnie z wymogami prawnymi. Zapewniamy również bardzo atrakcyjne ceny – zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania informacji o kosztach.

Dodatkowo nasza oferta to:

  • sprzedaż tachografów cyfrowych różnych firm
  • Montaż i sprawdzenie ograniczników prędkości
  • Wymiana impulsatorów

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących formalności związanych z korzystaniem z tachografów cyfrowych, zapraszamy do wybrania usług naszej firmy.

Zamów usługę jeszcze dziś!

Nie zwlekaj