MONITOROWANIE GPS

W celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących lokalizacji pojazdów wykorzystuje się obecnie technologię monitorowania GPS. W tym zakresie w naszej firmie Tacho Kontrol zapewniamy klientom kompleksową i fachową obsługę – dzięki nam możesz poprawić wydajność pracy swojej załogi, łatwiej wykrywać potencjalne nadużycia i zmniejszyć koszty.

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie obsługi kontroli floty z wykorzystaniem technologii GPS. Są to przede wszystkim usługi natychmiastowej i automatycznej lokalizacji pojazdu oraz jego śledzenia na podstawie specjalnych programów komputerowych. Dzięki temu można znacznie uprościć procesy logistyczne, a także rozliczeniowe, a ponadto łatwiej zarządzać załogą firmy.


Dlaczego warto zainwestować w monitoring GPS i lokalizację pojazdów?

  • zapobiegasz nadużyciom poprzez stałą i precyzyjną kontrolę
  • możesz zoptymalizować pracę twojej floty samochodów
  • podwyższasz wydajność pracy kierowców
  • redukujesz nadużycia popełniane przez kierowców
  • poprawiasz jakość swoich usług transportowych
  • zapewniasz większe bezpieczeństwo kierowcy, pojazdu oraz ładunku
  • możesz łatwo archiwizować dane i wykorzystać je w dowolnym momencie, pobierając i przeglądając historyczne trasy
Monitoring GPS

Nasze systemy są również doskonałe w przypadku procesów kontroli spalania – jeżeli w ostatnim czasie widzisz, że twoje pojazdy „spalają” zbyt dużo paliwa, w takim przypadku jesteśmy w stanie ci pomóc. Na bazie tej technologii możesz sprawdzać upusty paliw i tym samym zmniejszać koszty eksploatacji twojej floty, szybko wykrywając nieprawidłowości i zapobiegając im. Jeżeli również interesuje cię monitorowanie GPS w twojej firmie transportowej, zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z naszą firmą Tacho Kontrol – zaproponujemy takie rozwiązania, które będą mogły spełnić wszystkie twoje wymagania i będą w twoim zasięgu finansowym. W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji.

Zamów Monitoring GPS dla swojej firmy

Skorzystaj z oferty jeszcze dziś!