Unikaj Kary viaTOLL, nie trać pieniędzy na błędy systemu - odzyskamy je dla Ciebie.

Od 1 Lipca 2011 na terenie naszego kraju został wprowadzony system elektronicznego poboru opłat drogowych o nazwie ViaTOLL. W założeniu miał on unowocześnić i usprawnić procedurę pobierania opłat na płatnych odcinkach dróg krajowych i zastąpić tradycyjne winiety.

Czy założenie te były słuszne?

Niestety nie. System okazał się niedoskonały. Bardzo częstym zjawiskiem jest pobieranie na bramkach opłat nienależnych – często kilkukrotnie wyższych niż powinny być. Przewoźnik jest pewien, że ma odpowiednie środki a tym  czasem konto dawno świeci pustkami. Nierzadko zdarzają się również sytuacje, że opłata nie zostaje pobrana w ogóle - mimo doładowanego konta.

kary Viatoll

Kierowca nieświadomy faktu, że został ofiarą błędów systemu, zostaje zatrzymany przez ITD, a ta nakłada na niego ustawową karę 3000 zł za przejazd bez uiszczenia opłaty.

Do naszej firmy często zgłaszają się przedsiębiorcy i  kierowcy, którzy borykają się z takimi problemami, a my zapewniamy im wszechstronną pomoc w tej kwestii. Sporządzamy odpowiednie dokumenty, wyjaśniamy błędy, odzyskujemy ich pieniądze.

Jeśli podobne sytuacje  były udziałem Twoim, Twojej Firmy lub Twoich Pracowników  skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy!

Nigdy nie pobieramy opłat z góry. W grę wchodzą jedynie wygrane sprawy!

Odzyskamy Twoje pieniądze za kary Viatoll

Nigdy nie pobieramy opłat z góry. W grę wchodzą jedynie wygrane sprawy!